Ndryshe nga çifti Pique-Shakira, Andy Caroll martohet pas fotove virale me një grua tjetër në krevat

Pique dhe Shakira janë ndarë për arsye të tradhtisë nga ana lojtarit të Barcelonë, por ka ndodhur e kundërta për Andy Caroll, ish-lojtarin e Liverpool.

Caroll u fotografua para disa ditësh nga një grua e cila gjendej në krevatin e sulmuesit anglez, edhe pse ky i fundit ishte në gjumë pasi ishte nën efektin e alkoolit.

Edhe pse Caroll dhe femra e cila gjendej në shtratin e tij mohuan të kishin patur ndonjë marrëdhënie, situata u bë pak e ndërlikuar për bashkëshorten e sulmuesit, Billi Mucklow.

Por në fund ata u martuan, pasi në të vërtetë nuk kishte asgjë mes Caroll dhe gruas në foto.

Ambienti ishte shumë romantik gjatë dasmës së tyre, ku vërehej ngjyra rozë dhe tavolionat plot me trëndafila.

Një burim për “The Sun” tha: “Ata u emocionuan kur panë njëri-tjetrin, por atmosfera ndryshoi plotësisht kur nënpunësi i gjendjes civile pyeti nëse dikush i pranishëm ishte kundra martesës së tyre. Të gjithë filluan të qeshnin me zë të lartë, gjithashtu edhe Billi me Andy Caroll./h.ll/albeu.com