Ndëshkoi Manchester Cityn por anësori i prish festën Brojës (VIDEO)

Armando Broja ka arritur të shënojë një gol fantastik ndaj Manchester City-t por gjyqtari anësor ka ngritur flamurin për pozicion jashtë loje.

Goli erdhi nga një kundërsulm i bukur ku Broja u tregua shumë i shpejtë dhe i ftohtë para portës.

Southampton është duke fituar me rezultatin 1-0 ndaj Manchester City./ h.ll/albeu.com

Shtuar 22.01.2022 19:21