Mourinho “Jul Çezari” i kryeqytetit, Roma gati rinovimin me “special one”

Jose Mourinho dhe Roma vazhdojnë së bashku.

Siç raportohet nga “La Gazzetta dello Sport”, Friedkins në fakt është duke punuar për të rinovuar kontratën e portugezit e cila skadon në vitin 2023.

Klubi kryeqytetas dëshiron të zgjasë kontratën me “Special One” edhe për dy sezone të tjera dhe prandaj ai do të përgatiste një ofertë për ta mbajtur teknikun të paktën deri në vitin 2025./h.ll/albeu.com


Shtuar 4.11.2022 15:20