Mirlind Daku i bën komentin epik Rei Manajt: Ti je lojtar me bo*e!

Shqipëria arriti një barazim dramatik në Hamburg ndaj Kroacisë me shifrat 2-2, bë një sfidë mjaft emocionuese dhe të vuajtur ku i pati thuajse të gjitha. Kuqezinjtë arritën të merrnin 1 pikë duke mbajtur mbajmë “gjallë” shpresat e kualifikimit.

Ndërkohë së fundmi një koment epik i Mirlind Dakut, është duke bërë xhiron e rrjetit.

“Ti je lojtar me bo*e”, i shkroi Daku në Instagram, Rei Manajt, në postimin e bërë nga lushnjari pas ndeshjes.

“Të dua Shqipëria ime. Tani me shumë se kurrë duhet të na mbështesni kundër Spanjes duke u mbledhur të gjithë së bashku për të shkruar historinë”, shkruan Manaj në rrjetet sociale, ndërkohë që Daku u bë protagonist me komentin epik.

Vlen të theksohet fakti se Manaj e nisi titullar këtë takim, teksa u zëvendësua pikërisht nga Daku në minutën e 85-të.


Shtuar 19.06.2024 20:37