Messi i pafat, shtylla i mohon sërish golin e parë në Ligue One (VIDEO)

Lionel Messi ende nuk po gjen golin e parë për PSG-në.

Sulmuesi argjentinas, dje gjatë Rennes par pak sa nuk realizoi, por shtylla i mohoi golin.

Kujtojmë që dhe pak ditë më parë, shtylla i mohoi golin Messit kundër Lyon. /albeu.com/


Shtuar 4.10.2021 12:42