Nga mbesa e Bujar Nishanit te Sabiani, zbulohen banorët e “Big Brother Vip” (FOTO LAJM)

Shtëpia më e famshme në Shqipëri, ajo e “Big Brother Albania Vip” po bën përgatitjet e fundit për të startuar mbrëmjen e së martës.

Disa nga personazhet vip që do marrin pjesë në “Big Brother Vip” do jenë këngëtarë, aktorë, balerin dhe modelja e “Playboy”, zbulon Dosja.al.

Pas zbulimit të pamjeve se si do dukej shtëpia më e famshme janë zbuluar dhe emrat e parë të konkurentëve vip që do marrin pjesë.

Nga Ilir Shaqiri, Elhaid Cufi, Fifi, Arjola Demiri, Ardit Cuni, Semi Jaupaj, Romeo Vesha, Monika Lubonja, Sabian Medini tek mbesa e Bujar Nishanit, Beniada Nishani që nihet për fotot e saj nudo dhe pozat për revistën erotike Playboy.


Shtuar 4.10.2021 12:42

koment