Mësohet se kur do të hidhet shorti i çerek-finaleve në Champions

Ditën e sotme do të zhvillohen dy ndeshjet e fundit të fazës së 1/8 në Champions League.

Skuadrat cerek finalist do ti mësojnë kundërshtarët e tyre më 19 mars ora 12:00.

Hedhja e shortit bëhet në zyrtar e UEFA-së në Nyon të Zvicrës dhe do të transmetohet në kanalin zyrtar të UEFA-së.

Manchester City, Real Madrid, Liverpool, PSG, Dortmund dhe Porto tashmë janë kualifikuar në rundin tjetër derisa dy skuadra tjera kualifikohen gjatë ditës së sotme. /albeu.com/


Shtuar 17.03.2021 09:25