Më në fundit Interit i rikthehet sulmuesi titullar

Alexis Sanchez ka filluar stërvitjen dhe është i gatshëm në fushë ndaj Sampdorias.

Slumuesi kilian nuk ka luajtur ende këtë sezon për shkak të një problemi muskulor.

Ndërkohë, Sanchez pati një seri dëmtimesh edhe sezonin e kaluar dhe humbi katër ndeshjet e para të Kupës së Amerikës me Kilin për shkak të një dëmtimi në kyçin e këmbës, duke luajtur 45 minuta kundër Brazilit më 3 korrik. /albeu.com./


Shtuar 8.09.2021 10:26