Më i lumtur se kurrë, shikoni çfarë bën Ronaldon në avion pas dy golave ndaj Irlandës (VIDEO)

Cristiano Ronaldo dje në mbrëmje i bëri të gjitha vetë në ndeshjen që Portugalia zhvilloi ndaj Irlandës për kualifikueset Katar 2022.

Ronaldo humbi një penallti, por në minuta e fundit ai realizoi dy gola duke përmbysur shifrat dhe i siguruar fitoren ekipit kombëtar.

Pas ndeshjes, Ronaldo u kap “mat” nga TNT Sports duke shikuar momentet kryesore në telefonin e tij. /albeu.com/


Shtuar 2.09.2021 19:16