Maria Ludovica, modelja seksi që bën tifo për Interin (FOTO LAJM)

Maria Ludovica, modelja dhe stilistja e e famshme e modës është është një adhuruese e Interit.

Ajo është mjaft aktive në Instagram teksa numuron reth 50 mijë follow, ndërsa fotot provokuese nuk mungojnë. /albu.com/