Maçoku parashikon fituesin e ndeshjes Turqi-Itali (FOTO LAJM)

Italia dhe Turqia do të hapin Euro 2020 sot në mbrëmje në stadiumin Olimpico të Romës, shkruan Albeu.com.

Një maçok i cili jeton në kopshtin e Muzeut të famshëm të Hermitazhit në Shën Petersburg, parashikoi Italinë si fituese, duke ngrëne ushqimin në pjatë me flamurin italian. /albeu.com/


Shtuar 11.06.2021 18:39