Berisha bëhet nostalgjik, kujton kohën kur ishte në krye të PD-së (FOTO LAJM)

Përmes një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë një foto kur ai ishte në krye të PD-së gjatë një fushte elektorale.

Ai shfaqet në një foto mes simpatizantëve të PD dhe me dy gishtat lart, dhe shkruan: “Nje pershendetje te perzemert”

Ky postim i Berishës vjen një ditë pas deklaratës se nuk e përjashton mundësinë për të qenë sërish në krye të Partisë Demokratike./albeu.com

Shtuar 11.06.2021 06:06