Vajza e Lutfi Hazirit nuk lë vend për imagjinatë! Çmendet rrjeti nga fotografitë e saj (FOTO LAJM)

Vajza e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Hazirit, Lotina është një emër shumë i komentuar në mediet rozë.

Shkak kjo fotografitë e saj në rrjetet sociale ku nuk heziton të ndaj me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka pozuar nga shtrati teksa ka vënë në pah linjat e saj trupore dhe ka provokuar ndjekësit me gjoksin jashtë.


Shtuar 11.06.2021 18:27