Leku letër! Taulanti dhe Graniti surprizojnë babain me bishën luksoze

Dy vëllezërit futbollistë, Granit dhe Taulant Xhaka padyshim që dinë si të bënë surpriza! Pa ndonjë arsye të veçantë, mesfushorët kanë surprizuar babain e tyre me një dhuratë luksoze.

Ata i kanë blerë atij një makinë të shtrenjtë të markës “Mercedes-Benz”, e këtë na e kanë treguar përmes një Instastory të postuar nga Taulanti.

“Dhurata nga unë dhe Graniti, për babin më të mirë në botë”, shkruan ai, ndërsa në foto shfaqet i ati duke testuar automjetin e ri.

Kujtojmë se Taulanti festoi pak ditë më parë 30 vjetorin, dhe urimin më të bukur, futbollisti e mori nga Graniti.

“Gjaku im, vëllaj im , më jep këshilla kur kisha nevoj e më jepje mendime e ide, jam rrit me ty, jam rrit me luana, ti je pjesa ime e dytë, se na ka ba nana, syni kurr s’të ka tremb, trupi mu ka rrënqeth në 2014 kur emri yt u përmend, rrofsh me familje e me Klevisin e kena ba krenar kejt farefisin. Gëzuar ditëlindjen,” shkruante ai.


Shtuar 2.04.2021 14:23