Laçi më në fund zhbllokon sfidën ndaj Podoricës (VIDEO)

Laçi ka zhbllokuar shifat ndaj Podoricës në minutën e 60′ me autor Deliun i cili gjuan saktë brenda zonës dhe dhe e dërgon topin në rrjetë. /albeu.com/

Shtuar 15.07.2021 21:21