Katari kërkon të “mbulojë” me para Iscon

Pipi Estrada, bashëpunëtor i Radio MARCA, raportoi në “El Chiringuito” se mesfushori i Real Madrid-it, Isco Alarcon ka marrë një ofertë nga Katari që do të paguante 15 milion euro në vit për spanjollin.

Babai i Iscos ka marrë një ofertë nga një ekip në Katar për djalin e tij, 15 milion euro në vit”, tha Pipi Estrada.

Informacioni i trajtuar nga Pipi Estrafa është se babai i është përgjigur ofertës duke i thënë se djali i tij dëshiron të luajë në Evropë dhe se Real Madridi do të ishte i gatshëm të merrte dicka për Iscon në merkaton e dimrit. r.t/albeu.com

Shtuar 27.01.2022 09:12