Kanye West befason Neymarin në këtë stërvitje, ja cfarë merr si dhuratë nga braziliani (FOTO LAJM)

Neymar Jr ka pritur në orët e fundit një vizitë që e ka bërë më të lumtur.

Reperi i njohur Kanye West , ish-bashkëshorti i Kim Kardashian ka dashur të përfitojë nga udhëtimi i tij në Paris për të takuar një tjetër yll në lartësinë e tij, shkruan MundoDeportivo.

Ishte në qendrën stërvitore të Paris Saint-Germain gjatë seancës së së mërkurës. Edhe pse arsyeja e vizitës së tij në qytetin e dashurisë dhe modës ka qenë ndryshe: të marrë pjesë në javën e modës së lartë që po festohet këto ditë.

“Kënaqësi që u njohëm, legjendë” , ka shkruar sulmuesi brazilian në llogarinë e tij në Instagram së bashku me një foto kujtimore nga momenti i takimit për herë të parë. Kështu, kemi mundur të shohim se futbollisti i ka dhuruar këngëtarit një fanellë të skuadrës franceze me “10” në shpinë dhe emrin e tij. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NJ 🇧🇷 (@neymarjr)

Shtuar 27.01.2022 19:37