Juventus triumfon dhe rrëmben vendin e parë (VIDEO)

Juventus ka fituar 1-0 me golin e Kean ndaj Malmos në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të Champions League.

Bardhezinjtë e mbyllin Grupin e H në vendin e parë me 15 pikë.

Ndërkohë, Chelsea barazoi 3-3 ndaj Zenit duke u renditur në vendin e 2 me 13 pikë. /albeu.com/


Shtuar 8.12.2021 20:36