Juve-Atalanta, Allegri britma dhe ofendime në fund të lojës (FOTO LAJM)

Trajneri i Juventusit largohet nga fusha shumë i zemëruar, duke treguar me gisht dikë dhe duke sharë vazhdimisht para se të kthehet në dhomat e zhveshjes.

Në fundin e gjashtë minutave të shtesës Juventus-Atalanta , fishkëllima e trefishtë e arbitrit Ayroldi shënon fundin e ndeshjes së humbur 1-0 nga bardhezinjtë.

Në çdo rast, shprehjet në fytyrat e Chiellini, Pinsoglio dhe Kaio Jorge janë emblematike të tensionit të momentit (që dolën nga fusha), përveç atyre të të gjithë profesionistëve të pranishëm në atë kohë.

Diçka, përveç humbjes së rëndë, duhet ta ketë zemëruar shumë trajnerin e Juventusit. /albeu.com/

Juve-Atalanta, Allegri furioso: britma dhe ofendime në fund të lojës

 


Shtuar 28.11.2021 09:28