Interi dhe Juve e mbyllin me nga një gol pjesën e parë (VIDEO)

Është mbyllur 1-1 pjesa e parë mes Interit dhe Juves në finalen e Superkupës së Italisë e cila zhvillohet në San Siro.

Juve kaloi e para në epërsi me amerikanin McKennie, por Interi barazoi me Martinez 10 minuta më vonë. /albeu.com/


Shtuar 12.01.2022 21:48