Haaland te Barça? Gjesti i Raiolës po tërbon gjithë tifozët katalanas (VIDEO)

Mino Raiola ka folur për destinacionet e mundshme të Haaland për vitin e ardhshëm.

Ai ka folur për Real Madridin dhe Barcelonën, por gjesti i tij thotë gjithçka për katalanasit.

Për më shumë shikoni video ketu, marrë nga AS. /albeu.com/


Shtuar 10.12.2021 21:40