Gjyqtari nxjerr pistoletën në fushën e futbollit (VIDEO)

Një gjyqtar në Copan të Hondurasit e ka nxjerrë armën për të mbrojtur veten gjatë një ndeshje futbolli.

Në fund të ndeshjes, disa futbollistë filluan të protestonin për një penallti të diskutueshme, ndërsa gjyqtari befasoi me veprimin.

Videoja është publikuar në rrjetet sociale dhe po bën xhiron e botës.

Kjo ngjarje ka ndodhur në një ligë amatore, në qytetin e La Jigua dhe sipas mediave lokale gjyqtari nxori pistoletën për vetëmbrojtje.


Shtuar 26.12.2021 10:13