Gjykata Sportive gjobit Bonuccin (VIDEO)

Leonardo Bonucci është dënuar nga Gjykata Sportive me gjobën prej 10 mijë euro.

Ky vendim është marrë pas pamjeve filmike të para nga gjyqtari sportiv. Pamjet u siguruan nga Prokuroria Federale ku më pas u dorëzuan në Gjykatë.

Bonucci ofendoi dhe goditi një pjesëtar të stafit zikaltër ditën e djeshme./ h.ll/albeu.com


Shtuar 13.01.2022 15:35