Formacionet zyrtare, Real Madrid-Shakhtar Donetsk

Real Madrid do të presë në shtëpi Shakhtar Donetsk në ndeshjen për Grupin D.

Los Blancos renditen të dytit me 6 pikë, dhe sot në rast fitore do t’i afrohej kualifikimit për fazën me eliminim direkt.

Formacioni i Real Madridit: Courtois, Alaba, Militao, Carvajal, Mendy, Casemiro, Kroos, Modric, Benzema, Vincius, Vazquez.

Formacioni i Shakhtar Donetsk: Trubin, Dodo, Marlon, Stepanenko, Maycon, Tete, Mudryk, Alan Patrick, Matviyenko, Ismaily, Fernando. /albeu.com/


Shtuar 3.11.2021 17:51