Formacionet zyrtare: Poloni-Sllovaki (FOTO LAJM)

Kombëtarja e Polonisë dhe Kombëtarja e Sllovakisë do zhvillojnë ndeshjen e radhës në “Euro 2020”.

Dy skuadrat duan vetëm fitore që të nisin rrugëtimin në mënyrën e duhur.

Formacionet zyrtare:

Poloni: Sllovaki:

Ndeshja fillon në orën18:00.

Shtuar 14.06.2021 17:11