Formacionet zyrtare Inter-Fiorentina, zikaltërit në kërkim të fitores (FOTO LAJM)

Inter do të ndeshet pas pak ndaj Fiorentinës në Giussepe Meazza.

Zikaltërit kërkojnë fitoren me patjetër për të vazhduar në korsinë e Scudettos ku në 5 ndeshjet e fundit kanë arritur të mbledhin vetëm 6 pikë.

Fiorentina nga ana tjetër me një rezultat pozitiv do të mund të parakalonte Atalantën dhe të rënditej në vendin e shtatë./ h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare:

Shtuar 19.03.2022 17:07