Formacionet zyrtare, Besiktas-Dortmund (FOTO LAJM)

Në orën 18:45 luhet ndeshja e parë e Grupit C mes Besiktas dhe Dortmundit.

Gjermanët vijnë favorit në këtë përballje, por gjithmonë fusha e Stambollit ka rezultuar e vështirë për cdo ekip të madh.

Në foton më poshtë keni formacionet zyrtare:

Shtuar 15.09.2021 17:47