Formacionet e mundshme të supersfidës Lazio-Juventus (FOTO LAJM)

Sot në orën 18:00 në Olimpico luhet supersfida mes Lazios dhe Juventusit. Bardhezinjtë të etur për pikë kërkojnë fitoren.

Në mungesë të Dybala i cili u dëmtua me Argjentinën, Allegri pritet t’i besojë skemës 4-4-2.

Në foton më poshtë gjeni formacionet e mundshme: /albeu.com/

 


Shtuar 20.11.2021 09:49