Formacionet e mundshme, Danimarkë-Belgjikë (FOTO LAJM)

Sot në 18:00 luhet sfida e Grupit B mes Danimarkës dhe Belgjikës.

Belgjika vjen me moral të lartë në këtë përballje pas fitores 0-3 ndaj Rusisë në ndeshjen e parë, ndërsa Danimarka u mposht 1-0 nga Finlanda në ndeshjen e parë.

Ndërkohë, më poshte keni formacionet e mundshme:


Shtuar 17.06.2021 09:52