E mashtroi duke e sjellë në Wanda Metropolitano, ylli i Atl Madrid i ulet në gjunjë dhe e propozon të dashurën (VIDEO)

Marcos Llorente mashtori të dashurën e tij duke e sjellë në Wanda Metropolitano ku më pas i kërkoi asaj që të martohe dhe ajo i tha “po”.

Mesfushori i kërkoi Patricia Noarbe që ta shoqëronte atë në një regjistrim të klubit në një akt të veçantë nderimi dhe doli të ishte një “kurth” për t’i kërkuar asaj një martesë të befasishme në fushë me një video emocionuese në tabelën muzikore nga Alex Ubago.

Ai ju u ul në gjunjë për ta propozuar, ndërsa ajo nuk mund t’i mbante lotët, ndërsa ishte duke e përqafuar, tashmë me unazën në gisht, dhe të shihte se si të gjithë familja dhe miqtë e saj u hodhën në fushë për t’u bashkuar festës romantike dhe të papritur. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARCA (@marca)

Shtuar 17.07.2021 21:50