Holanda për turp, pëson dhe të dytin nga Çekia (VIDEO)

Holanda pëson dhe golin e dytë nga Çekia dhe është shumë pranë eliminimit nga Euro 2020.

Për Çekinë realizoi Schick në minutën e 80′. /albeu.com/


Shtuar 27.06.2021 19:41