DERBI/ Shënon Calhanoglu, Inter kalon në avantazh ndaj Milanit (VIDEO)

Është zhbllokuar shumë shpejt derbi i Italisë mes Milanit dhe Interit. Janë “zikaltërit” që kanë kaluar në avantazh që në minutën e 10 të takimit.

Një ish-milanist si Calhanoglu ka marrë përsipër ekzekutimin e një penalltie duke u treguar i saktë. /albeu.com


Shtuar 7.11.2021 21:02

Tags: ,