DER KLASSIKER/ Borussia Dortmund – Bayern Munich, formacionet zyrtare

Borussia Dortmund – Bayern Munich është super ndeshja e javës në Bundesligë në kuadër të javës së 14.

Jemi vetëm disa minuta larg nisjes së ndeshjes së madhe dhe tashmë janë bërë zyrtare dhe formacionet e të dyja ekipeve.

Erling Haaland dhe Robert Lewandowski do të jenë në fushë nga minuta e parë.

Formacionet zyrtare:

🚨 BVB STARTING XI VS. FC BAYERN 🚨 pic.twitter.com/T0vBidd0mh

— Borussia Dortmund (@BlackYellow) December 4, 2021


Shtuar 4.12.2021 17:44