Çmenden tifozët në Loro Boriçi, Vllaznia dyfishon shifrat, pranë kualifikimit (VIDEO)

Festë në Shkodër. Eni Imami realizon golin e dytë dhe me këtë rezultat siguron kualifikimin. /albeu.com/

Shtuar 15.07.2021 22:32