Cavani dëshiron largimin nga Man Utd, Barcelona është duke e pritur

Cavani dëshiron të largohet menjëherë nga Manchester United.

Siç është raportuar nga “Tyc Sports”, El Matador është duke shtyrë largimin nga klubi anglez dhe ai dësahiron vetëm Barcelonën.  Pensionimi i parakohshëm i Sergio Aguero ka detyruar Barcelonën të kërkojë një tjetër sulmues dhe Cavani pëlqehet shumë nga Xavi.

Për këtë arsye, Cavani ka refuzuar ofertën e Boca Juniors por tashmë flitet se dhe të Juventus-it./ h.ll/albeu.com


Shtuar 17.12.2021 12:43