Bayern-Barcelona, Muller: Shpresoj që tifozët ta presin ngrohtë, ai ka bërë shumë për klubin

Thomas Muller përgatitet të përballet me Robert Leëandowski, ish-shokun e ekipit me të cilin ka pasur shumë momente fantastike vitet e fundit.

Mesfushori sulmues i Bayernit foli për mediat në prag të ndeshjes së Champions League mes gjermanëve dhe Barcelonës.

“Lewa ka bërë shumë për klubin dhe shpresoj që pritja nga tifozët të jetë e ngrohtë. Nuk e di se si do të sillen tifozët ndaj tij. Ata do të shprehin emocionet e tyre lirisht”, tha Muller./ h.ll/albeu.com

Shtuar 12.09.2022 13:20