Barcelona huazon në Premier League talentin portugez

Barcelona nuk do të ketë shërbime te talentit portugez në sezonin e ri.

Ylli portugez është huazuar te në Premier League, Wolves.

Lajmin për huazimin, e ka konfirmuar klubi anglez në rrjetet sociale.

Trincao erdhi tek Barcelona verën e kaluar dhe pritej shumë nga ai por ai nuk arriti të bind trajnerin, Ronald Koeman.

Shtuar 4.07.2021 16:34