Rama poston foton “qullë në djersë” pas fjalimit në Kuvend, por ky detaj mori gjithë vëmendjen (FOTO LAJM)

Kryeministri Rama ka publikuar një foto së fundmi, e cila sipas tij është shkrepur në zyrën e tij, fill pasi përfundoi fjalimin 48 minutësh në mbrojtje të projektit të debatueshëm për Portin e Durrësit.

“Prapaskenë pas Kuvendit – I sapodalë nga zhytja në histori për #Durrësin2030”, shkruan Rama në Facebook, ndërsa shihet se është zbërthyer tërësisht, me këmishën e dalë dhe disa kopsa të saj të hapura. Bie në sy fakti se Rama nuk mban kanotiere poshtë këmishës.

Shtuar 24.11.2022 14:09

Tags: