Partneri feston ditëlindjen, Arilena Ara ka një urim të ndjerë për të (VIDEO)

I dashuri i këngëtares Arilena Ara, menaxheri Popi Kola feston sot ditëlindjen.

Nga ana tjetër, këngëtarja i ka dedikuar fjalët më të ndjera me anë të një postimi në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)

Ajo ka publikuar një video ku Popi shfaqet duke e puthur në ballë dhe i ka shprehur të gjithë dashurinë.

“Të dua si të vetmen forcë dhe ndjenjë që kam ndjerë ndonjëherë! Jam bekuar unë kur ke lindur ti, prandaj gëzuar për të dy!”, ka shkruar Arilena./albeu.com/