Parashikimi i motit për ditën e martë, 7 Dhjetor 2021

Gjatë ditës së nesërme (e martë, dt.07), pritet të ketë një përmirësim të situatës.

RESHJET

Nesër (e martë, dt.07) priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet. Sot pasdite, në jug të territorit, reshjet pritet të shoqërohen me shtrëngata.

TEMPERATURAT

Nesër (e martë, dt.07) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 8 / 12 °C

në vendet e ulëta: 7 / 12 °C

në vendet malore: 0 / 6 °C

Era

Nesër (e martë, dt.07) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, por në bregdet e fortë./h.ll/albeu.com


Shtuar 6.12.2021 23:12