Ngjashmëri e frikshme, modelja shqiptare është sozia e yllit të “Squid Game” (FOTO LAJM)

“Squid Game” ka arritur të bëhet një ndër serialet më të ndjekura në Netflix në më pak se një muaj. Seriali është kthyer tashmë edhe në një frymëzim për festën e Halloween dhe modelja e njohur, Dorina Gegiçi ka qenë një ndër to.

Dorina i ka habitur të gjithë ndjekësit me imazhet e fundit në Instagram duke u shfaqur si një personazh shumë i komentuar nga publiku.

Vihet re se Kang Sae-byeok dhe Dorina kanë një ngjashmëria të frikshme.

Madje komentuesit e kanë cilësuar modelen si sozinë e aktores.


Shtuar 1.11.2021 14:12