Është ndarë nga Romeo? Vajza e Niko Peleshit “hap kartat” dhe zbulon gjithçka (FOTO LAJM)

Vajza e Niko Peleshit, Aleksia, ka qenë në një lidhje dashurie me aktorin vlonjat, Romeo Veshaj.

Tashmë ajo është një ndër personazhet më të diskutuar në mediat rozë.

Disa javë më parë, çifti u përfol se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë.

Mirëpo, duket se e vërteta është krejt ndryshe.

Ka qenë pikërisht, Aleksia, ajo që ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqet shumë seksi, e veshur me të bardha.

“E komplikuar”, ka shkruar ajo krahas imazhit, duke lënë të kuptohet se marrëdhënia e saj e dashurisë aktualisht është e komplikuar.

Nga ana tjetër, komentet kanë qenë të shumta, duke shpresuar që ndarja mes çiftit të mos jetë e vërtetë./albeu.com/


Shtuar 5.12.2021 20:07