Dua Lipa shfaqet ndryshe, ushqen me qumësht foshnjen e kushërirës (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa, është shfaqur krejt ndryshe ditën e sotme.

Dihet se ajo është mjaft e dhënë pas bebeve dhe kjo kuptohet pas postimeve të herëpasherëshme në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka ndarë disa imazhe teksa ka treguar që është një teze e përkryer, ku Dua u shfaq duke e ushqyer foshnjën me biberon.

‘Unë nuk jam teze e zakonshme, jam një teze e lezetshme!!! Kushërira ime e bukur @deja_duraku më dha miken time më të mirë, më të vogël!!!! ajo eshte princesha ime e vogel për gjithë jetën./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)


Shtuar 24.10.2021 22:10