Djalë apo vajzë? Einxhel Shkira dhe Dj Dagz zbulojnë gjininë e bebit (VIDEO)

Çifti i njohur i shoëbiz Einxhel Shkira dhe Dj Dagz kanë zbuluar gjininë e bebit të tyre.

Përmes një ceremonie bashkë me miqtë e tyre ata kanë zbuluar se pritja e ëmbël është një djalë.

Kujtojmë se çifti në fjalë e nisën lidhjen e tyre pas eksperiencës në “Big Brother VIP”./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Artistet Shqiptare (@artistet_shqiptare)