Balerina e njohur shqiptare “provokon” nga Greqia (FOTO LAJM)

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, është duket shijuar pushimet e saj në Greqi.

Ajo ka postuar disa foto nga Kreta, por kjo ka sjellë komente të shumta të ndjekësve të saj, të cilët e kanë pyetur se pse nuk pushon në Shqipëri.

Kujtojmë se Klaudia prej vitesh jeton në Itali dhe ka një karrierë të suksesshme në profesionin e saj./albeu.com/