Thyen rregullat dhe pozon me bikini, vajza e ish-deputetes tregon si shijohet jeta (FOTO LAJM)

Po i afrohemi verës dhe  është me siguri stina e preferuar e Ada Dedës, modelja e njohur ose ndryshe, vajza e ish-deputetes shqiptare Albina Deda.

Në muajt e nxehtë Ada merr qendrën e vëmendjes duke publikuar vazhdimisht foto me bikini në Instagram ku numëron plot 130 mijë ndjekës.

Këtë vit modelja nuk ka duruar të ngrihen temperaturat, por me daljen e diellit ka ekspozuar format e saj në bikini buzë detit.

“Thyej rregullat dhe shijo jetën”, shkruan Ada dhe fotot patjetër kanë ndezur rrjetin./albeu.com

Shtuar 8.05.2021 11:22