Shtatzënë për herë të dytë? Adelina Tahirit ngre dyshime me deklaratën e fundit (FOTO LAJM)

Adelina Tahiri ndodhet në Stamboll, prej nga ka ndarë foto e video me ndjekësit në rrjetet sociale. Së fundmi ajo postoi disa foto në llogarinë e saj në Instagram teksa po shijonte një darkë.

Por, shumë nga ndjekësit e saj po i uronin asaj një shtatzëni të mbarë dhe ishte mbishkrimi i saj ajo që ngriti dyshimet.

Në postimin e saj me katër fotografi ajo shkroi, “Me Lajme te mira ????”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adelina Tahiri Markov (@adelina_tahiri1)


Ndjekësit e këngëtares në rrjete sociale, e dinë tashmë se ajo shpeshherë ka shprehur dëshirën të ketë edhe një fëmijë të dytë më bashkëshortin e saj.

Shtatzënë për herë të dytë? Postimi i Adelina

Mirëpo, sa i përket aludimeve për një shtatzëni ajo akoma nuk ka reaguar dhe lajmi i mirë mund të jetë edhe ndonjë këngë e re.


Shtuar 12.01.2022 13:39