Basha “ngre PD” dhe poston pamjet (VIDEO)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka postuar një video në faqen e tij në Facebook, ku duket ndritja e banderolës së PD-së e dëmtuar nga protestuesit.

Krahas videos Basha shkruan se PD do të ringrihet pasi sipas tij është shpresa e vetmë për shqiptarët.

“Partia Demokratike do ringrihet si shpresa e vetme e shqiptarëve për ndryshim! Për një të ardhme më të mirë për të gjithë”, ka shkruar Basha në Facebook./albeu.com/