Sheik në Dubai? Kejvina zbulon si po jeton mes luksit me të dashurin e ri (FOTO LAJM)

Modelja Kejvina Kthella është një ndër emrat më të njohur e të komentuar të shoëbiz-it, e cila tërheq shpesh vëmendjen me pozat e saj në rrjete sociale.

Së fundmi, bukuroshja ka treguar se është në Dubai ku po festoi edhe ditëlindjen e saj të 26 dhe gjithashtu ka treguar se është në shoqërinë e aktores kosovare Arta Elezaj, por me sa duket jo vetëm.

Kejvina ka publikuar edhe të dashurin e saj, për herë të dytë, por sërish ka vendosur mos ta zbulojë identitetin e tij.

Prej kohësh modelja ndodhet në Dubai dhe vetëm nga atje ka treguar së po jeton një romancë. Të jetë fatlumi një sheik siç është përfolur shumë? Mbetet të presim që Kejvina të marrë guximin dhe të zbuloi fatlumin./albeu.com/


Shtuar 3.06.2021 10:10