“Semi ka ndikuar”, si e shohin banorët afrimitetin e Donaldit me Beatrixin (FOTO LAJM)

Raporti i Donaldit dhe Beatrixës ka bërë që komentet në shtëpinë e “Big Brother Vip” të mos mbarojnë.

Dagz dhe Einxhel kanë diskutuar dje lidhur me dyshen duke thënë se ata janë në siklet kur i shohin të gjithë.

Einxhel ka pohuar se ka qenë Semi ajo e cila ka ndikuar tek sjellja e Donaldit dhe se pëlqimi ka ekzistuar prej kohësh.

Mbrëmjen e kaluar Donald dhe Beatrix u panë të shijonin festën e Pavarësisë dhe dushin bashkë, momente këto që nuk kaluan sërish pa ngacmimin e banorëve të tjerë.


Shtuar 29.11.2021 11:51